2225Y2000821JFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y2000821JFT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225Y2000821JFT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 2225
Podatkovni listi: 2225Y2000821JFT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225Y2000821JFT
Številka dela 2225Y2000821JFT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20697 pcs Podatkovni list 2225Y2000821JFT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 820pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 820pF Aplikacije High Reliability, Boardflex Sensitive