2225Y5K00391GCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5K00391GCR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225Y5K00391GCR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 390PF 5KV C0G/NP0 2225
Podatkovni listi: 1.2225Y5K00391GCR.pdf2.2225Y5K00391GCR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225Y5K00391GCR
Številka dela 2225Y5K00391GCR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 390PF 5KV C0G/NP0 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37901 pcs Podatkovni list 1.2225Y5K00391GCR.pdf2.2225Y5K00391GCR.pdf
Napetost - ocenjena 5000V (5kV) Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±2% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije Boardflex Sensitive