2225Y6300153JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6300153JXR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2225Y6300153JXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 630V X7R 2225
Podatkovni listi: 1.2225Y6300153JXR.pdf2.2225Y6300153JXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2225Y6300153JXR
Številka dela 2225Y6300153JXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.015UF 630V X7R 2225 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34601 pcs Podatkovni list 1.2225Y6300153JXR.pdf2.2225Y6300153JXR.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2225 (5763 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Stopnja napak - natančen opis 0.015µF ±5% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije Boardflex Sensitive