SBSMC0500474MXB
pregled izdelka
Številka dela: SBSMC0500474MXB
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Podatkovni listi: SBSMC0500474MXB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBSMC0500474MXB
Številka dela SBSMC0500474MXB Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 10579 pcs Podatkovni list SBSMC0500474MXB.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost teme - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija SBSM
Ocene - Paket / primer 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Izguba vstavka 43dB @ 100MHz
Višina (maks.) 0.133" (3.38mm) natančen opis 0.47µF Feed Through Capacitor 50V 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 20A
Zmogljivost 0.47µF