SBSMP2000154MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBSMP2000154MXB
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Podatkovni listi: SBSMP2000154MXB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBSMP2000154MXB
Številka dela SBSMP2000154MXB Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 11990 pcs Podatkovni list SBSMP2000154MXB.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost teme - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija SBSM
Ocene - Paket / primer 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Izguba vstavka 44dB @ 100MHz
Višina (maks.) 0.133" (3.38mm) natančen opis 0.15µF Feed Through Capacitor 200V 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 0.15µF