SBSMP5000152MXB
pregled izdelka
Številka dela: SBSMP5000152MXB
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Podatkovni listi: SBSMP5000152MXB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBSMP5000152MXB
Številka dela SBSMP5000152MXB Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 9937 pcs Podatkovni list SBSMP5000152MXB.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija SBSM
Ocene - Paket / primer 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Izguba vstavka 39dB @ 100MHz
Višina (maks.) 0.133" (3.38mm) natančen opis 1500pF Feed Through Capacitor 500V 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 1500pF