SBSMP5000223MXR
pregled izdelka
Številka dela: SBSMP5000223MXR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Podatkovni listi: SBSMP5000223MXR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBSMP5000223MXR
Številka dela SBSMP5000223MXR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18324 pcs Podatkovni list SBSMP5000223MXR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Vrednosti C = 0.022µF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija SBSM
Odpornost - Kanal (Ohm) - Paket / primer 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.133" (3.38mm) Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.022µF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Tok 20A Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti 44dB @ 100MHz Aplikacije General Purpose