SBSPP1000102MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBSPP1000102MXB
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka SURFACE MOUNT PI FILTER
Podatkovni listi: SBSPP1000102MXB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SBSPP1000102MXB
Številka dela SBSPP1000102MXB Proizvajalec Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT PI FILTER Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 26816 pcs Podatkovni list SBSPP1000102MXB.pdf
Napetost - ocenjena 100V Vrednosti C = 1000pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Serija SBSP
Odpornost - Kanal (Ohm) - Paket / primer 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
delovna temperatura - Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Višina 0.071" (1.80mm) Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Tok 1A Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti 37dB @ 100MHz Aplikacije General Purpose