SBSPP1000153MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
SBSPP1000153MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBSPP1000153MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka FILTER LC(PI) 0.015UF SMD
Podatkovni listi: SBSPP1000153MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBSPP1000153MXT
Številka dela SBSPP1000153MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis FILTER LC(PI) 0.015UF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89497 pcs Podatkovni list SBSPP1000153MXT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Vrednosti C = 0.015µF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija SBSP
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Druga imena 1608-1210-3
1608-1210-3-ND
delovna temperatura - Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.071" (1.80mm) Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.015µF 1A 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Tok 1A Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti 37dB @ 100MHz Aplikacije General Purpose