SFAAC5000332MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAAC5000332MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFAAC5000332MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFAAC5000332MX0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFAAC5000332MX0
Številka dela SFAAC5000332MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3436 pcs Podatkovni list SFAAC5000332MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme 4-40 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAAC
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 33dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 3300pF