SFAJC5000682MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJC5000682MX1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFAJC5000682MX1
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFAJC5000682MX1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFAJC5000682MX1
Številka dela SFAJC5000682MX1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4404 pcs Podatkovni list SFAJC5000682MX1.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M3x0.5 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAJ
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 39dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 6800pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 6800pF