SFAKC5000472MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKC5000472MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFAKC5000472MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFAKC5000472MX0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFAKC5000472MX0
Številka dela SFAKC5000472MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7405 pcs Podatkovni list SFAKC5000472MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M3.5x0.6 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Serija SFAK
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 36dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 4700pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 4700pF