SFBCP0500203ZX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCP0500203ZX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFBCP0500203ZX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 0.02UF 50V AXIAL
Podatkovni listi: SFBCP0500203ZX0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFBCP0500203ZX0
Številka dela SFBCP0500203ZX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.02UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3050 pcs Podatkovni list SFBCP0500203ZX0.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme 8-32 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serija SFBC
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 0.02µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 0.02µF