SFBCP5000200ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCP5000200ZC1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFBCP5000200ZC1
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 20PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFBCP5000200ZC1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFBCP5000200ZC1
Številka dela SFBCP5000200ZC1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 20PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3011 pcs Podatkovni list SFBCP5000200ZC1.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme 8-32 Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serija SFBC
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 1dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 20pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 20pF