SFBDP5000202MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBDP5000202MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFBDP5000202MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 2000PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFBDP5000202MX0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFBDP5000202MX0
Številka dela SFBDP5000202MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 2000PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5377 pcs Podatkovni list SFBDP5000202MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme 12-32 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serija SFBD
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 44dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 2000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 2000pF