SFBLC5000682MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLC5000682MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFBLC5000682MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFBLC5000682MX0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFBLC5000682MX0
Številka dela SFBLC5000682MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 6800PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4032 pcs Podatkovni list SFBLC5000682MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M4x0.7 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serija SFBL
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 39dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 6800pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 6800pF