SFBMC5000681MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMC5000681MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFBMC5000681MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFBMC5000681MX0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFBMC5000681MX0
Številka dela SFBMC5000681MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 680PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3416 pcs Podatkovni list SFBMC5000681MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M5x0.8 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serija SFBM
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 19dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 680pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 680pF