SFBMP5000942MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMP5000942MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFBMP5000942MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 9400PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFBMP5000942MX0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFBMP5000942MX0
Številka dela SFBMP5000942MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 9400PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5723 pcs Podatkovni list SFBMP5000942MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M5x0.8 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serija SFBM
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 68dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 9400pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 9400pF