SFCDC5000101MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDC5000101MC1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFCDC5000101MC1
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFCDC5000101MC1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFCDC5000101MC1
Številka dela SFCDC5000101MC1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6030 pcs Podatkovni list SFCDC5000101MC1.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme 12-32 Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Serija SFCD
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 4dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 100pF