SFCIL5000220ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFCIL5000220ZC1
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFCIL5000220ZC1
Številka dela SFCIL5000220ZC1 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4297 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 500V Toleranca -20%, +80%
Velikost teme 2BA Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Serija -
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 22pF