SFCIL5000333MX0
pregled izdelka
Številka dela: SFCIL5000333MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL
  • Sporočilo
Specifikacije SFCIL5000333MX0
Številka dela SFCIL5000333MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.033UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3053 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme 2BA Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Serija -
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 0.033µF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 0.033µF