SFJEC5000223MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEC5000223MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFJEC5000223MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 0.022UF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFJEC5000223MX0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SFJEC5000223MX0
Številka dela SFJEC5000223MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.022UF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5856 pcs Podatkovni list SFJEC5000223MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme 1/4-28 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serija SFJE
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka -
Višina (maks.) - natančen opis 0.022µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 15A
Zmogljivost 0.022µF