SFLML5000151MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFLML5000151MC0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFLML5000151MC0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFLML5000151MC0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFLML5000151MC0
Številka dela SFLML5000151MC0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4049 pcs Podatkovni list SFLML5000151MC0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M5x0.8 Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm) Serija SFLM
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 10dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 150pF