SFUMC5000472MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFUMC5000472MX0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFUMC5000472MX0
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL
Podatkovni listi: SFUMC5000472MX0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFUMC5000472MX0
Številka dela SFUMC5000472MX0 Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9587 pcs Podatkovni list SFUMC5000472MX0.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme M5x0.8 Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.236" Dia x 0.220" L (6.00mm x 5.60mm) Serija SFUMC
Ocene - Paket / primer Axial, Bushing
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 36dB @ 100MHz
Višina (maks.) - natančen opis 4700pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - Tok 10A
Zmogljivost 4700pF