BW-21810-000
KnowlesKnowles
Knowles
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BW-21810-000
Proizvajalec / znamka: Knowles
Opis izdelka MICROPHONE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije BW-21810-000
Številka dela BW-21810-000 Proizvajalec Knowles
Opis MICROPHONE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4496 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 1.3V Tip -
Prekinitev Solder Pads Velikost / dimenzija 0.310" L x 0.218" W (7.87mm x 5.54mm)
Oblika Rectangular Serija BW
Občutljivost -60dB ±3dB @ 74dB SPL Razmerje S / N -
Lokacija v pristanišču Side, Top Pakiranje Bulk
Vrsta izhoda Analog Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 3.5 kOhms
Višina (maks.) 0.090" (2.29mm) Frekvenčni razpon 300Hz ~ 4.3kHz
Smer - natančen opis 300Hz ~ 4.3kHz Analog Microphone (-60dB ±3dB @ 74dB SPL) Solder Pads
Trenutni - dobava 50µA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BW-532-3
BW-532-3
Proizvajalci: Jonard Tools
Opis: BOOTH WRENCH 3" LONG SHAFT
Na zalogi: 16810 pcs
Prenesi: BW-532-3.pdf
RFQ
VEK-F-30351-000
VEK-F-30351-000
Proizvajalci: Knowles
Opis: SENSOR ASSEMBLY
Na zalogi: 4128 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Jonard Tools
Opis: WIRE WRAPPING BIT 26 AWG