AA057VF02
Kyocera DisplayKyocera Display
Kyocera Display
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AA057VF02
Proizvajalec / znamka: Kyocera Display
Opis izdelka LCD 5.7" TFT VGA WHT LED TRANSM
Podatkovni listi: AA057VF02.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AA057VF02
Številka dela AA057VF02 Proizvajalec Kyocera Display
Opis LCD 5.7" TFT VGA WHT LED TRANSM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5308 pcs Podatkovni list AA057VF02.pdf
Ogled območja 115.20mm W x 86.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 640 x 480 (VGA) Dot Pitch 0.18mm W x 0.18mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 5.7" (144.78mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 640 x 480 (VGA)