KCG075VG2BE-G000
Kyocera DisplayKyocera Display
KCG075VG2BE-G000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KCG075VG2BE-G000
Proizvajalec / znamka: Kyocera Display
Opis izdelka LCD DISPLAY TRNSMSV 640X480
Podatkovni listi: KCG075VG2BE-G000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KCG075VG2BE-G000
Številka dela KCG075VG2BE-G000 Proizvajalec Kyocera Display
Opis LCD DISPLAY TRNSMSV 640X480 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4714 pcs Podatkovni list KCG075VG2BE-G000.pdf
Ogled območja 153.70mm W x 115.80mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 73-1376
KCG075VG2BE-G00
KCG075VG2BE-G00-ND
KCG075VG2BE-G000-ND
Q7835808
Vmesnik Parallel, 8-Bit Grafična barva -
Dot Size 0.06mm W x 0.22mm H Dot Pixels 640 x 480 (VGA)
Dot Pitch 0.08mm W x 0.24mm H Vrsta zaslona STN - Super-Twisted Nematic
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 7.5" (190.50mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive STN - Super-Twisted Nematic Parallel, 8-Bit 7.5" (190.50mm) 640 x 480 (VGA) Osvetlitev ozadja CCFL