OAI-80038AA-2013-A
Kyocera DisplayKyocera Display
OAI-80038AA-2013-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OAI-80038AA-2013-A
Proizvajalec / znamka: Kyocera Display
Opis izdelka INTERFACE CABLE
Podatkovni listi: OAI-80038AA-2013-A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OAI-80038AA-2013-A
Številka dela OAI-80038AA-2013-A Proizvajalec Kyocera Display
Opis INTERFACE CABLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4334 pcs Podatkovni list OAI-80038AA-2013-A.pdf
Serija - Druga imena 73-13912
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki -
Vrsta pripomočka Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10736
Proizvajalci: Carclo Technical Plastics
Opis: OPTIC HOLDER 20MM SSCP5VII Z1
Na zalogi: 355672 pcs
Prenesi:
RFQ
10968
Opis: LENS FOR OSRAM DRAGON
Na zalogi: 228027 pcs
Prenesi: 10968.pdf
RFQ
CCS4FT
CCS4FT
Proizvajalci: Matrix Orbital
Opis: SERIAL COMM CABLE DB9 4FT
Prenesi: CCS4FT.pdf
OAI-80038AA-2008-A
OAI-80038AA-2008-A
Proizvajalci: Kyocera Display
Opis: LVDS CABLE
Prenesi: OAI-80038AA-2008-A.pdf
OAI-80038AA-2009-B
OAI-80038AA-2009-B
Proizvajalci: Kyocera Display
Opis: LVDS CABLE
Prenesi: OAI-80038AA-2009-B.pdf
EA LED66X40-GR
EA LED66X40-GR
Proizvajalci: Electronic Assembly GmbH
Opis: LED B/L FOR DOG-M FULL COLOR
Prenesi: EA LED66X40-GR.pdf
Proizvajalci: Dialight
Opis: PMI BASE 1INCAND S6 CNDLBR SCRW
Prenesi:
Prenesi: OAI-80038AA-2010-A.pdf
CNX_410_012_X02_4_2_18
CNX_410_012_X02_4_2_18
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: 5MM 0.5W RESIST LENS CABLE ASSY
Prenesi: CNX_410_012_X02_4_2_18.pdf
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: PT BULB SOCKET ASSY-A-SILICONE
Prenesi: 0358432205.pdf
Opis: INTERFACE CABLE
TO295J-CDZC
TO295J-CDZC
Proizvajalci: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Opis: 2.5G TDM 1550NM DFB TO CAN
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika