TCG043WQLBAAFA-GA00
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG043WQLBAAFA-GA00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCG043WQLBAAFA-GA00
Proizvajalec / znamka: Kyocera Display
Opis izdelka LCD TFT DISPLAY WQVGA 4.3"
Podatkovni listi: TCG043WQLBAAFA-GA00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCG043WQLBAAFA-GA00
Številka dela TCG043WQLBAAFA-GA00 Proizvajalec Kyocera Display
Opis LCD TFT DISPLAY WQVGA 4.3" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1194 pcs Podatkovni list TCG043WQLBAAFA-GA00.pdf
Ogled območja 95.04mm W x 53.86mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 73-13914
TCG043WQLBAAFA-GA00-ND
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 24-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 480 x 272 Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 4.3" (109.22mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 4.3" (109.22mm) 480 x 272