2SAR293P5T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR293P5T100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SAR293P5T100
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka PNP MIDDLE POWER DRIVER TRANSIST
Podatkovni listi: 1.2SAR293P5T100.pdf2.2SAR293P5T100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2SAR293P5T100
Številka dela 2SAR293P5T100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis PNP MIDDLE POWER DRIVER TRANSIST Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 830062 pcs Podatkovni list 1.2SAR293P5T100.pdf2.2SAR293P5T100.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 30V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 350mV @ 25mA, 500mA
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja MPT3
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-243AA
Druga imena 2SAR293P5T100TR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod 320MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 1A 320MHz 500mW Surface Mount MPT3
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 270 @ 100mA, 2V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100nA (ICBO)
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2SA965-Y,T6F(J
2SA965-Y,T6F(J
Proizvajalci: Toshiba Semiconductor and Storage
Opis: TRANS PNP 800MA 120V TO226-3
Na zalogi: 3963 pcs
Prenesi: 2SA965-Y,T6F(J.pdf
RFQ
2SA965-Y(T6CANO,FM
2SA965-Y(T6CANO,FM