2SAR512PT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR512PT100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SAR512PT100
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka TRANS PNP 30V 2A MPT3
Podatkovni listi: 1.2SAR512PT100.pdf2.2SAR512PT100.pdf3.2SAR512PT100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2SAR512PT100
Številka dela 2SAR512PT100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS PNP 30V 2A MPT3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259312 pcs Podatkovni list 1.2SAR512PT100.pdf2.2SAR512PT100.pdf3.2SAR512PT100.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 30V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 35mA, 700mA
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja MPT3
Serija - Moč - maks 2W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-243AA
Druga imena 2SAR512PT100CT delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 430MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 2A 430MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 200 @ 100mA, 2V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1µA (ICBO) Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 2A