2SAR544P5T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR544P5T100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SAR544P5T100
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka PNP -80V -2.5A MEDIUM POWER TRAN
Podatkovni listi: 1.2SAR544P5T100.pdf2.2SAR544P5T100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2SAR544P5T100
Številka dela 2SAR544P5T100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis PNP -80V -2.5A MEDIUM POWER TRAN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199932 pcs Podatkovni list 1.2SAR544P5T100.pdf2.2SAR544P5T100.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 50mA, 1A
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja MPT3
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-243AA
Druga imena 2SAR544P5T100DKR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod 280MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2.5A 280MHz 500mW Surface Mount MPT3
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1µA (ICBO)
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 2.5A