2SCR542PFRAT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SCR542PFRAT100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SCR542PFRAT100
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka NPN DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON
Podatkovni listi: 1.2SCR542PFRAT100.pdf2.2SCR542PFRAT100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2SCR542PFRAT100
Številka dela 2SCR542PFRAT100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis NPN DRIVER TRANSISTOR (CORRESPON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181077 pcs Podatkovni list 1.2SCR542PFRAT100.pdf2.2SCR542PFRAT100.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 30V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 100mA, 2A
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja MPT3
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 500mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-243AA
Druga imena 2SCR542PFRAT100DKR delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - prehod 250MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 5A 250MHz 500mW Surface Mount MPT3
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1µA (ICBO)
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 5A