BA15BC0WT
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA15BC0WT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BA15BC0WT
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-5
Podatkovni listi: 1.BA15BC0WT.pdf2.BA15BC0WT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BA15BC0WT
Številka dela BA15BC0WT Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1A TO220-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88743 pcs Podatkovni list 1.BA15BC0WT.pdf2.BA15BC0WT.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-5 Full Pack PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A TO-220-5 Tok - Supply (Max) 900µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 0.5mA Trenutni - izhod 1A