BA25F18WHFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BA25F18WHFP-TR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka IC REG LDO 2.5V HRP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BA25F18WHFP-TR
Številka dela BA25F18WHFP-TR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LDO 2.5V HRP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82766 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) -
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) -
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer - PSRR -
Vrsta izhoda - Izhodna konfiguracija -
delovna temperatura - Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Trenutni - izhod - Nadzorne funkcije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BA282-TAP
BA282-TAP
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE BAND SW 35V 100MA DO35
Na zalogi: 4538 pcs
Prenesi: BA282-TAP.pdf
RFQ
BA277,135
BA277,135
Proizvajalci: N/A
Opis: DIODE BAND-SWITCHING 35V SOD523
Na zalogi: 5708 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: N/A
Prenesi:
BA25BC0WT-V5
BA25BC0WT-V5
Proizvajalci: LAPIS Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1A TO220FP-5