BA33DD0WHFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA33DD0WHFP-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BA33DD0WHFP-TR
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 2A HRP5
Podatkovni listi: 1.BA33DD0WHFP-TR.pdf2.BA33DD0WHFP-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BA33DD0WHFP-TR
Številka dela BA33DD0WHFP-TR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 2A HRP5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64798 pcs Podatkovni list 1.BA33DD0WHFP-TR.pdf2.BA33DD0WHFP-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 2A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 25V
Paket naprave za dobavitelja HRP-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena BA33DD0WHFP-BZTR
BA33DD0WHFP-TR-ND
BA33DD0WHFPTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 2A HRP-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 2A