BA78M15FP-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA78M15FP-E2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BA78M15FP-E2
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 500MA TO252-3
Podatkovni listi: 1.BA78M15FP-E2.pdf2.BA78M15FP-E2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BA78M15FP-E2
Številka dela BA78M15FP-E2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 15V 500MA TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154319 pcs Podatkovni list 1.BA78M15FP-E2.pdf2.BA78M15FP-E2.pdf
Voltage Dropout (Max) 2V @ 500mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-252-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena BA78M15FP-E2DKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-252-3
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 4.5mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -