BCX56-16T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BCX56-16T100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCX56-16T100
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka TRANS NPN 80V 1A MPT3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BCX56-16T100
Številka dela BCX56-16T100 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS NPN 80V 1A MPT3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 184614 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 500mA
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja MPT3
Serija - Moč - maks 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-243AA
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Frekvenca - prehod 100MHz natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1A 100MHz 2W Surface Mount MPT3
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 100 @ 150mA, 2V Tok - odklop zbiralnika (maks.) -
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1A Številka osnovnega dela BCX56
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BCX56-16 BK
BCX56-16 BK
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TRANSISTOR NPN SOT89
Na zalogi: 4758 pcs
Prenesi: BCX56-16 BK.pdf
RFQ
BCX56-16 TR
BCX56-16 TR
Opis: TRANSISTOR NPN SOT89
Na zalogi: 4787 pcs
Prenesi: BCX56-16 TR.pdf
RFQ
BCX5610TA
BCX5610TA
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TRANS NPN 80V 1A SOT89
Prenesi: BCX5610TA.pdf
BCX56-16,147
BCX56-16,147
Proizvajalci: Nexperia
Opis: TRANS NPN 80V 1A SOT89