BD8LB600FS-CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD8LB600FS-CE2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BD8LB600FS-CE2
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka 8CH LOW-SIDE SWITCH
Podatkovni listi: 1.BD8LB600FS-CE2.pdf2.BD8LB600FS-CE2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BD8LB600FS-CE2
Številka dela BD8LB600FS-CE2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis 8CH LOW-SIDE SWITCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50098 pcs Podatkovni list 1.BD8LB600FS-CE2.pdf2.BD8LB600FS-CE2.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Napetost - obremenitev 3 V ~ 5.5 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 24-SSOPA
Serija Automotive, AEC-Q100 Rds On (Typ) 1.1 Ohm
Razmerje - Vhod: Izhod 4:8 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SOP (0.213", 5.40mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side Druga imena BD8LB600FS-CE2TR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 8
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti -
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, UVLO Tok - izhod (maks.) 1A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BD898A-S
BD898A-S
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRANS PNP DARL 60V 8A
Na zalogi: 4425 pcs
Prenesi:
RFQ
BD898-S
BD898-S
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TRANS PNP DARL 60V 8A