BP5085-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5085-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BP5085-15
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka IC AC/DC CONVERTER DUAL SIP16
Podatkovni listi: BP5085-15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BP5085-15
Številka dela BP5085-15 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC AC/DC CONVERTER DUAL SIP16 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5682 pcs Podatkovni list BP5085-15.pdf
Utež - Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 5V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod 159 ~ 253 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.91" L x 0.55" W x 0.87" H (48.5mm x 14.0mm x 22.0mm)
Serija BP5085 Moč (Watts) 3W
Paket / primer 16-SIP Module, 8 Leads Druga imena BP508515
delovna temperatura -20°C ~ 80°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve 50mV Uredba o vrsticah 100mV
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost - natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V 5V 80mA, 350mA 159 ~ 253 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 80mA, 350mA Odobritve -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BP5068-15
BP5068-15
Proizvajalci: LAPIS Semiconductor
Opis: AC/DC CONVERTER -15V 800MA 12W
Na zalogi: 4559 pcs
Prenesi: BP5068-15.pdf
RFQ
BP5068A24
BP5068A24
Opis: IC AC/DC CONV -24V 600MA SIP12
Na zalogi: 16073 pcs
Prenesi: BP5068A24.pdf
RFQ
Opis: DC DC CONVERTER 5V 0.15A
Prenesi: BP5223.pdf
Opis: IC AC/DC CONV 15V 300MA SIP12
Opis: IC REG BUCK -12V 0.1A 8SIP