BP5275-18
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5275-18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BP5275-18
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.8V 1W
Podatkovni listi: BP5275-18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BP5275-18
Številka dela BP5275-18 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DC DC CONVERTER 1.8V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4935 pcs Podatkovni list BP5275-18.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.8V Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Velikost / dimenzija 0.54" L x 0.20" W x 0.91" H (13.8mm x 5.2mm x 23.0mm)
Serija BP5275 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tray Paket / primer 3-SIP
Druga imena BP527518 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 73%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 500mA 4.5V - 14V Input Tok - izhod (maks.) 500mA