BP5293-33
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5293-33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BP5293-33
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1A
Podatkovni listi: BP5293-33.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BP5293-33
Številka dela BP5293-33 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4901 pcs Podatkovni list BP5293-33.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 7V
Napetost - Vhod (maks.) 26V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 0.67" L x 0.22" W x 0.70" H (17.0mm x 5.7mm x 17.8mm) Serija 5293
Pakiranje Tray Paket / primer 3-SIP Module
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, UVLO
Učinkovitost 90% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 7V - 26V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Aplikacije ITE (Commercial)