BP5726-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5726-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BP5726-15
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 800MA 12W
Podatkovni listi: BP5726-15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BP5726-15
Številka dela BP5726-15 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis AC/DC CONVERTER 15V 800MA 12W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5395 pcs Podatkovni list BP5726-15.pdf
Utež - Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod 85 ~ 276 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 0.89" L x 0.31" W x 1.07" H (22.6mm x 7.8mm x 27.1mm)
Serija - Moč (Watts) 12W
Paket / primer 7-SIP Module, 6 Leads Druga imena BP572615
delovna temperatura -25°C ~ 80°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve 80mV Uredba o vrsticah 30mV
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 85% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 800mA 85 ~ 276 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 800mA Odobritve -
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BP5729
BP5729
Proizvajalci: LAPIS Semiconductor
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 2A 24W