BR24G16FVT-3AGE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR24G16FVT-3AGE2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BR24G16FVT-3AGE2
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka IC EEPROM 16K I2C 1MHZ 8TSSOP
Podatkovni listi: 1.BR24G16FVT-3AGE2.pdf2.BR24G16FVT-3AGE2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BR24G16FVT-3AGE2
Številka dela BR24G16FVT-3AGE2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC EEPROM 16K I2C 1MHZ 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405678 pcs Podatkovni list 1.BR24G16FVT-3AGE2.pdf2.BR24G16FVT-3AGE2.pdf
Čas cikla pisanja - 5ms Napetost - oskrba 1.6 V ~ 5.5 V
Tehnologija EEPROM Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP-B
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena BR24G16FVT-3AG2TR
BR24G16FVT-3AGE2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 16Kb (2K x 8) Pomnilniški vmesnik I²C
Format pomnilnika EEPROM Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 1MHz 8-TSSOP-B
Frekvenca ure 1MHz Številka osnovnega dela BR24G16