BZX84C30VLFHT116
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BZX84C30VLFHT116 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX84C30VLFHT116
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
Podatkovni listi: 1.BZX84C30VLFHT116.pdf2.BZX84C30VLFHT116.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX84C30VLFHT116
Številka dela BZX84C30VLFHT116 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2502833 pcs Podatkovni list 1.BZX84C30VLFHT116.pdf2.BZX84C30VLFHT116.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 30V Toleranca ±6.67%
Paket naprave za dobavitelja SSD3 Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 250mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena BZX84C30VLFHT116TR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms
natančen opis Zener Diode 30V 250mW ±6.67% Surface Mount SSD3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 21V