CDZVT2R5.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZVT2R5.1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDZVT2R5.1B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M
Podatkovni listi: 1.CDZVT2R5.1B.pdf2.CDZVT2R5.1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDZVT2R5.1B
Številka dela CDZVT2R5.1B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 5.1V 100MW VMN2M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1527626 pcs Podatkovni list 1.CDZVT2R5.1B.pdf2.CDZVT2R5.1B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja VMN2M Serija -
Moč - maks 100mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, Flat Lead Druga imena CDZVT2R5.1BCT
delovna temperatura 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms
natančen opis Zener Diode 5.1V 100mW Surface Mount VMN2M Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 1.5V