ESR01MZPJ821
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR01MZPJ821 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR01MZPJ821
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 820 OHM 5% 1/5W 0402
Podatkovni listi: ESR01MZPJ821.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESR01MZPJ821
Številka dela ESR01MZPJ821 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 820 OHM 5% 1/5W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2757020 pcs Podatkovni list ESR01MZPJ821.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ESR Odpornost 820 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RHM1034TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 820 Ohms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film