ESR03EZPJ162
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR03EZPJ162 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR03EZPJ162
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 1.6K OHM 5% 1/4W 0603
Podatkovni listi: ESR03EZPJ162.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESR03EZPJ162
Številka dela ESR03EZPJ162 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 1.6K OHM 5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5346427 pcs Podatkovni list ESR03EZPJ162.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ESR Odpornost 1.6 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena RHM1.6KDDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1.6 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film