ESR10EZPF3903
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR10EZPF3903 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR10EZPF3903
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 390K OHM 1% 0.4W 0805
Podatkovni listi: ESR10EZPF3903.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESR10EZPF3903
Številka dela ESR10EZPF3903 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 390K OHM 1% 0.4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3036762 pcs Podatkovni list ESR10EZPF3903.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ESR Odpornost 390 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RHM390KAECT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 390 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film