ESR10EZPF5901
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR10EZPF5901 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESR10EZPF5901
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 5.9K OHM 1% 0.4W 0805
Podatkovni listi: ESR10EZPF5901.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ESR10EZPF5901
Številka dela ESR10EZPF5901 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 5.9K OHM 1% 0.4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3519236 pcs Podatkovni list ESR10EZPF5901.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ESR Odpornost 5.9 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 5.9 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film